.

.

Wynette By Valmont мајчинство до медицинска сестра мека чаша градник, стил 86709

Wynette By Valmont мајчинство до медицинска сестра мека чаша градник, стил 86709

DEN 1.33
Износ

Направете бебешко медицинска сестра удобно и интимно искуство за вас и вашето малечко со Wynette By Valmont Meaternity Soft-Sup Suriction Bra, 2-пакет. Овој градник без жица од памук е дизајниран со клипови за да се направи медицинска сестра, дури и додека е во јавност, приватен момент за мајка и бебе. Широките, прилагодливи ленти обезбедуваат дека се чувствувате безбедни и прицврстени, а задните затворачи на кука и очи, исто така, го прицврстуваат вашиот градник за породилно медицинска сестра. Достапно во разновидни бои. Wynette by Valmont мајчинство мека-чаша градник за медицински сестри, мешавина од памук од 2 пакувања. Машинско миење ладно. Медицински градник. Широки прилагодливи ленти. Затворање на задната кука и очите. Клипови за медицински сестри. Достапно во разновидни бои. 2 пакет.

R

Им се допаѓа и на купувачите