.

.

Лирика плеер на Емерсон со 3 лирски екран

Лирика плеер на Емерсон со 3 лирски екран

DEN 9599.84
Износ

Emerson Mp3 Lyric Player со 3 "Lyric екран Емерсон MP3 Lyric Player со 3" лирски екран еколошки : да. Сертификација на животната средина : Rohs, Weee. Еколошки : Да. Сертификација на животната средина : Rohs, Weee.

R

Им се допаѓа и на купувачите