.

.

Исечете го женскиот џемпер со вратот со вратот со вратот

Исечете го женскиот џемпер со вратот со вратот со вратот

DEN 3.33
Износ

Вратете се на основите со џемперот на вратот на Scoop. Поставете го под блејзер или над блуза за дополнителен поп боја и топлина или оставете го да светне соло. Кривата-ovingубителната и ребрестиот текстура го прави лесен избор за работа или викенд. Исклучиво на. Материјал : 50% вискоза/28% полиестер/22% најлон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'11.5 ”и носи големина S. одговара : вграден. Тежина : лесна. Деколте : V-врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Текстура на рамна ребра. Џемпер со рамен ребро V-вратот за жени од лажичка. Лажичка : Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

R

Им се допаѓа и на купувачите