.

.

Без граници јуниори со висок низок фустан со кратки ракави, големини XS-3XL

Без граници јуниори со висок низок фустан со кратки ракави, големини XS-3XL

DEN 128.00
Износ

Овој високо-низок MIDI фустан без граници е совршено женско едно и направено парче што треба да го носи во која било пригода за пролет или топло време. Овој трендовски фустан има ракави за пука, под-буста, предна плоча на копчето за факс, високо-ниско полите и е направена во печатена вкусна ткаенина. Спарете го овој фустан со вашите омилени чизми или сандали и слој над тексас јакна за изглед кој е супер симпатичен. Достапно во четири модни отпечатоци, само на. Материјал : 92% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Должина : MIDI; Должина под коленото. Затворање : Стил на пуловер со предна плоча на копчето Faux. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : V-врат; високо-ниско полите; Четкан вкусен дрес. Високиот фустан на јуниори од без граници.

R

Им се допаѓа и на купувачите