.

.

Инктастични Роденденски Писма Подарок Бебе Момче Боди

Инктастични Роденденски Писма Подарок Бебе Момче Боди

DEN 1.33
Износ

Бебе Боди вели РОДЕНДЕНСКО МОМЧЕ во шарени писма со роденденска свеќа и стримери. Нашите унисекс едноделни бебешки боди прават одличен подарок за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Идеален подарок за секој нов родител кој ќе сака по еден во секоја боја. Бебе Боди. Инктастични Роденденски Писма Доенчиња Кратки Ракави Боди Машки Солена Вода 24 Месеци. Нашето унисекс едноделно бебешко боди прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Брзо и лесно менување пелени со засилено затворање со три прилепувања. Цврстите бои се 100% Памук, други Се Мешавина од Памук/полиестер или памук/полиестер/вискоза. Облека печатена во САД. партија шарени свеќа стримери тоа е мојата симпатична пинккарткидс едно парче новороденче ползавец.

R

Им се допаѓа и на купувачите