.

.

Женски Градиент Графички Кошули За Печатење Трендовски Врвови За Чистење На Вратот На Екипажот Обична Блуза Со Кратки Ракави Маица

Женски Градиент Графички Кошули За Печатење Трендовски Врвови За Чистење На Вратот На Екипажот Обична Блуза Со Кратки Ракави

DEN 2.00
Износ

Женска Кошула Детали - - - - Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см/37.80 "Рамо : 47см/18.50 " Ракав : 17см/6.69" Должина : 67см/26.38" . Големина. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 102см/40.16 "Рамо : 48см/18.90 " Ракав : 18см/7.09" Должина : 68см/26.77" . Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 108см/42.52 "Рамо : 49см/19.29 " Ракав : 19см/7.48" Должина : 69см/27.17" . Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 114см/44.88 "Рамо : 50см/19.69 " Ракав : 20см/7.87" Должина : 70см/27.56" . Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 120см/47.24 "Рамо : 51см/20.08 " Ракав : 21см/8.27" Должина : 71см/27.95" . Топла Забелешка : што добивате : Женска Кошула ОД 1 ПАРЧИЊА ✈ Стандард За Брза ИСПОРАКА : 7-15 Дена / Забрзано : 5-7 Дена.Ве молиме внимателно споредете ја табелата со големини пред да нарачате. Може да има некои грешки во мерењето поради рачно мерење, ве молиме разберете. Ви благодариме за купувањето!Ако Имате Какви било Прашања во врска со Кошулата, Слободно Контактирајте Не Преку Е-Пошта, НИЕ ЌЕ Одговориме На Вашата Порака ШТО Е можно ПОБРЗО. Дозвола!. Увезени-Направени во НР КИНА. 95% Полиестер + 5% Спандекс. Стандард За Брза Испорака-7-15 Дена / Забрзано : 5-7 Дена. Карактеристики-Лесно вклопување, меко и удобно. Термини за пребарување-женски маици лабава женска маица графички женски маици обични женски маици женски маици женска маица пакет женски маици трендовски женски маици фустан женски маици фустани до колена женска маица фустан со долги ракави женски маици фустани секси женски маица фустан опремена женска маица фустан партија. Термини за пребарување - женски маици фустани долги женски маици тесна маица женски маици туника женски маици блузи женски маици за да одговараат на вински панталони женски маици женски маици тинејџерски женски маици тесни женски маици и панталони женски маици аниме женски маици атлетика женски маици фустан со џебови женски маици хаваи. Услови за пребарување-женска маица женска маица комплет женска маица женска маица со кратки ракави женска маица секси женска маица комплет памучна женска маица со кратки ракави смешни подароци графички маици женски маици ист ден породување женска маица за спиење женска маица тенок фит женска маица топка вратот женски маица дуксер женски маица одмор.

R

Им се допаѓа и на купувачите