.

.

Crocs Boys's Child Swiftwater Clgs

Crocs Boys's Child Swiftwater Clgs

DEN 303.68
Износ

Солиден, лесен и брз да се исуши - затнувањето на Swiftwater ™ е одличен избор за секојдневните авантури на копно или околу водата. Исто така, добивате одлична покриеност на врвот на нозе. Ја има целата перница на Крокс и утеха на децата на децата со конструкција на пена од крослит. Конструкцијата со пена Croslite ги држи лесни и удобни. Одлична покриеност на врвот на нозе и пети. Пристаништата дозволуваат да се проследуваат воздухот и водата - се суши брзо. Повредливи ленти за потпетици за посигурно вклопување. Иконски Crocs Comfort ™ : Лесна. Флексибилен. Удобност од 360 степени.

R

Им се допаѓа и на купувачите