.

.

Џорџ Форман Контактирајте Без Чад-Подготвена Скара, Големина На Семејството, GRS6090B-1

Џорџ Форман Контактирајте Без Чад-Подготвена Скара, Големина На Семејството, GRS6090B-1

DEN 2.33
Износ

Џорџ Форман Скари ги претставува сите крцкаат без чад! Контактната Скара без Чад ја прави внатрешната скара брза, вкусна и без чад! Само вклучете, загрејте и подготвени сте за готвење. Со контактно печење на скара, можете побрзо да ги готвите вашите омилени оброци до 3 ПАТИ. Хамбургерите можете да ги испечете на скара за само шест минути. Плус, уникатниот дизајн на скара обезбедува погодност за готвење без чад. Конструкцијата на отворената плоча го намалува чадот до 85% со ладење на маснотиите пред да изгори. Наклонетата површина за скара и отворените плочи за решетки отстрануваат до 50% од маснотиите, исцедувајќи ја маснотијата во садот за капење безбеден за миење садови за лесно отстранување. Кога ќе завршите со печење на скара, чистењето е ветре со плехот за капење безбеден за машина за миење садови и отстранливи плочи за скара, во кои има Напреден Нелеплив Слој Georgeорџ Tough_ Од моделот GEORGEОРЏ Форман RPGD3994 кога печете на скара xb говедски плескавици (20% маснотии, 80% посно) со чиста скара и пробајте капка по капка. € Lb 80/20 мелено говедско месо до 160°F Наспроти Моќната Скара без Чад pg1500 со исклучен капак. Готвење две € lb 80/20 мелено говедско месо patties на 160°F на загреана скара ^од € lb неварен 80/20 земјата чак. Во споредба со стандардниот џорџ Тешки questick слој. Џорџ Форман Контактирајте Без Чад - Подготвена Скара, Големина На Семејството( 4-6 Порции), GRS6090 B-1 : Напреден Џорџ Тврд И Нелеплив Слој - има многу да се сака за оваа нелеплива обвивка. Тоа Е 3 ПАТИ потрајно^^, и лесно се чисти по готвењето. Лесно За Чистење-Помалку време за чистење, повеќе семејно време! Плочата за скара и садот за капење се отстранливи и безбедни за миење садови за поедноставено чистење. Скара Со семејна Големина 4-6 Порции-Контактната Скара Без Чад го олеснува создавањето брзи неделни оброци што ќе ги сака целото семејство. Сочни хамбургери, шницли стекови и многу повеќе лесно се вклопуваат на 90 квадратни метри. во. површина за готвење. Контактирајте Со Скара Без Чад-До 85% Помалку Чад*! - Сите крчкаат без чад! Уникатниот дизајн на отворена плоча овозможува да се исцеди маснотијата на садот за капење безбеден за миење садови, ладејќи ја пред да може да изгори и да произведе чад. 3х Побрзо Готвење-Уживајте во брзото готвење без да го жртвувате вкусот! Оваа скара обезбедува 3 ПАТИ побрзо готвење** за брзи и лесни оброци секоја ноќ во неделата. Еве една идеја за вечера : можете да готвите хамбургери за само шест минути!.

R

Им се допаѓа и на купувачите