.

.

Дрво Ѕид Уметност-Тато

Дрво Ѕид Уметност-Тато

DEN 0.67
Износ

Рустикалната Палета Уметност одличен начин за украсување на вашиот дом или канцеларија за да претставите шармантен обновен изглед. Секое парче Е Произведен Во Ланкастер Каунти На Годишно ниво со користење на мебел одделение бреза иверица и професионално печатење на секоја слика директно на дрво создава жив изглед кој ќе го подобри секоја соба. Рака Изработени Во Ланкастер Каунти На Годишно ниво, од мебел одделение бреза иверица. Рустикалната Уметност На Палети е одличен начин за украсување на вашиот дом или канцеларија. Секоја слика што го загрева срцето е отпечатена директно на дрвени летви, носејќи уникатен, рустикален, обновен изглед за подобрување на вашата соба. Вклучува закачалка за пила за виси и усогласување. Дигиталните бои може да варираат од вистинскиот производ. Не Е Потребно собрание. Димензии : 9 "В х 12" Ч.

R

Им се допаѓа и на купувачите