.

.

Долна облека За Жени Тенка Чаша Чипка Чипка Градник Во Боја Комплет Во Форма На Склекови Долна Облека За Мажи Боксери Краток

Долна облека За Жени Тенка Чаша Чипка Чипка Градник Во Боја Комплет Во Форма На Склекови Долна Облека За Мажи Боксери Краток

DEN 303.84
Износ

2022 Жени Секси Тенка Чаша Чипка Чипка Градник Во Боја Комплет Во Форма На Комплет За Долна Облека За Склекови За Мажи Боксери Бриф2022 Жени Секси Тенка Чаша Чипка Чипка Во Боја Градник Комплет Во Облик На Комплет За Долна Облека. Материјал : Чипка. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 118гр. големина На Пакетот : 25х20х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Премиум Ткаенини Дизајнирани Со Свилени Меки Ткаенини . БОЈА Препорачуваме Да Земете Една Големина Нагоре За Целодневна Удобност. За Трансформации На Целото Тело, Поизвајан Изглед и Повремена Употреба, Изберете ја Вашата Вистинска Големина од Табелата Со Големини. Ако Помеѓу, Изберете Поголема Големина. Сите Имаат Различни Водичи За Големина, Затоа Не Заборавајте Да Се Повикате На Нашата Табела Со Големини За Да Го Добиете Најдоброто Вклопување. Градникот Е Непожелен И Непроѕирен. Совршено со Сите Видови Облека Или Носени Сами!.

R

Им се допаѓа и на купувачите