.

.

Инктастична Симпатична Бебе Момче Едрење Капетан Облека Подарок Бебе Момче Боди

Инктастична Симпатична Бебе Момче Едрење Капетан Облека Подарок Бебе Момче Боди

DEN 0.67
Износ

Мало момче во капетанска капа и униформа доаѓа На Бебешко Боди со иден капетан цитат. Нашите унисекс едноделни бебешки боди прават одличен подарок за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Идеален подарок за секој нов родител кој ќе сака по еден во секоја боја. Бебе Боди. Инктастична Симпатична Бебе Момче Едрење Капетан Облека Новороденче Краток Ракав Боди Машки Тиркизна 6 Месеци. Иден капетан Бебе Боди облека за бебе момче со едрилица брод и океански бранови дизајн. Нашето унисекс едноделно бебешко боди прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Брзо и лесно менување пелени со засилено затворање со три прилепувања. Цврстите бои се 100% Памук, други Се Мешавина од Памук/полиестер или памук/полиестер/вискоза. Облека печатена во САД. туш деца наутички морнар момчиња едно парче новороденче ползавец hws.

R

Им се допаѓа и на купувачите