.

.

Лејсихоп Деца Момче Патики Обични Тренери Спорт Атлетски Чевли Трчање Удобност Станови Нелизгачки Мрежа Одење Чевли Сива 12С

Лејсихоп Деца Момче Патики Обични Тренери Спорт Атлетски Чевли Трчање Удобност Станови Нелизгачки Мрежа Одење Чевли Сива 12С

DEN 431.84
Износ

Опис : Пол : Момчиња, Момче, Деца, Детски Стил : Патики, Тренери, Атлетски Чевли, Чевли За Пешачење, Чевли За Трчање, Секојдневни Чевли, Скејт Чевли, Модни Патики Тип На Шема : Цврста Боја : Сива Боја : САД 10С, САД 10.5 Ц, САД 11С, САД 11.5 Ц, САД 12С, САД 13С, САД 1Ј, САД 2Ј, САД 2.5 И, САД 3Ј, САД 4Ј, САД 4.5 Y, Сад 5y, Сад 6y (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Горен Материјал : Материјал За Решетки : Тип На Евахел : Израмнување : Магичен Тип На Тапети : Висина На Тркалезна Цевка : Ниска Сезона : Пролет, ЛЕТО, FALL, ЗИМСКИ ПРИЛИКИ : СЕКОЈДНЕВНИ, ДНЕВНИ, ВНАТРЕШНИ, НАДВОРЕШНИ, ПРАЗНИЧНИ, СПОРТСКИ, УЧИЛИШНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Удобно Вклопување : Овие патики се дизајнирани со удобно вклопување што гарантира дека вашето мало момче ќе може да трча и да игра цел ден без непријатност. Тие имаат амортизиран ѓон и материјали за дишење кои ги одржуваат стапалата ладни и суви.2. Ѓон Отпорен на лизгање : Изработени со висококвалитетни материјали, овие патики се изградени да траат. Тие имаат мек ѓон ЕВА кој обезбедува одлична влечна сила и може да го издржи абењето на секојдневната употреба.3. Моден Дизајн : прилагодливиот дизајн на кука и јамка обезбедува поголема погодност за децата, лесен за носење и полетување. Овие патики доаѓаат во сива боја која сигурно ќе им се допадне на чувството за стил на секое мало момче. 4. Флексибилност : Дизајниран имајќи ја предвид флексибилноста за природно движење и леснотија на игра.5. Одлично за различни активности, од спорт до секојдневна облека. Погоден за одење, трчање, спорт, на отворено, патување, вежбање и други активности во затворени простории и на отворено.Содржина на пакетот : 1 Пар Патики За Момчиња (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Удобно : патиките На овие момчиња се дизајнирани имајќи ја предвид удобноста, со меки и материјали за дишење за да ги одржуваат малите стапала удобни во текот на целиот ден. Совршено Вклопување : ремен За Кука и јамка на стапалото, нема потреба да врзувате чевли, што им олеснува на децата да ги облекуваат или соблекуваат. Издржлив : Изработени од висококвалитетни материјали, овие патики се изградени за да го издржат абењето на активната игра и секојдневното носење. Стилски : со нивните трендовски дизајни и сива еднобојна боја, овие патики сигурно ќе бидат хит кај секоја млада мода. Повод : Без разлика дали вашето малечко трча околу игралиштето или ги удира книгите на училиште, овие патики се совршен избор за секоја пригода.

R

Им се допаѓа и на купувачите