.

.

Автомобил алуминиумска легура мобилен телефон решетката планински електрични возила мобилен телефон навигација поддршка возење опрема.?Сребрена

Автомобил алуминиумска легура мобилен телефон решетката планински електрични возила мобилен телефон навигација поддршка возење

DEN 1.67
Износ

? Добредојдовте, квалитетот на нашата продавница е многу добар и ќе се испрати што е можно поскоро по нарачката. Ви благодариме што дојдовте~? Карактеристики на производот : Прилагодливширината на држачот за велосипед може да се прилагоди за да одговара на мобилниот телефон со која било големина.Прицврстување на завртките завртките безбедно го држат држачот до рачката.? Прилагодливширината на држачот за велосипед може да се прилагоди за да одговара на мобилниот телефон со која било големина.Прицврстување на завртките завртките безбедно го држат држачот до рачката. Прилагодливширината на држачот за велосипед може да се прилагоди за да одговара на мобилниот телефон со која било големина.Прицврстување на завртките завртките безбедно го држат држачот до рачката.? Параметри на производот : боја : црна, црвена, титаниуматеријал : алуминиумска легура : Црна/Црвена/Титаниумска Големина : 6,1*9,4 см? Содржина на пакетот : 1*Заграда? Забелешка : ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, слободно контактирајте не. Ние ќе ви помогнеме да го решите на време. Одговара на 6,5-инчни паметни телефони. Материјал Од Легура на алуминиум, издржлив и добра стабилност, совршено одговара на сите паметни телефони од 4,2-6,5 инчи . Орел канџи и телескопски спирален дизајн, цврсто држете го телефонот. Четири дизајн на канџи цврсто заклучете го телефонот, спречете го да падне кога возите по тешки патишта. Сѐ уште е стабилен на нерамни планински патишта или нерамни патишта и нема да ротира или паѓа поради вибрации, што совршено го штити вашиот телефон.

R

Им се допаѓа и на купувачите