.

.

Чакер брод -миризлива морска желка

Чакер брод -миризлива морска желка

DEN 2239.84
Износ

Воведете го вашето бебе со радостите на водата во бебето со сонце! Трипл слој, засилено седиште го одржува бебето удобно и ги сенки бебето од штетни сончани. Сонцето е отстранлива за лесна и надвор. Препорачано за деца 6-18 месеци. Надуената големина е 28 инчи (71 см). Babyboat Sunshade Baby е клучен дел од системот за обука на пливање во пливање од страна на Aqua-Lisure®. * Пливање, Ниво 1-Воведување на бебето со вода * Шарено, морско лик Сончево бебешки чам Големината е 28 ”(71 см).

R

Им се допаѓа и на купувачите