.

.

Бигмут АД. Гигантски базен плови, точки

Бигмут АД. Гигантски базен плови, точки

DEN 3.33
Износ

Bigmouth Inc. Dots Gigantic Pool Float се грижи за вашата loveубов кон слатки на еден сосема нов начин. Вашата омилена кутија со слатки бонбони сега е во форма на лебдечки базен! Овој официјално лиценциран базен плови мери долга над пет метри, што го прави совршен за опуштање на вода додека се фаќа за многу потребна сончева светлина. Уживајте во вашето време на мене на овој живописен надувување на надувување на плажа, езеро или базен. Спарете го овој забавен плови со други плови и додатоци со базен со теми од бонбони за целосен изглед на шеќер исполнет со вашиот двор што може да ужива целиот состав. Без разлика дали сакате да се оддалечите во летен сон или сончање во стил, овој Bigmouth Inc. Dots Gigants Pool Float ви дава удобен одмор со стил. Бигмут АД, гигантски базен, точки : официјално лиценциран плови за надувување на базени. Одлично за употреба во базенот, езерото, плажа или река. Седнете, легнете, опуштете се и уживајте во вашето време надвор на вода под топлото летно сонце. Долги мерки над 5 '. Лесно се надувува за употреба и се дефлати за складирање.

R

Им се допаѓа и на купувачите