.

.

Плови од конус на конус на конус

Плови од конус на конус на конус

DEN 591.84
Износ

Седнете се со сладок третман и лебди по водата во форма на лето : Кралот Конус! Едноставно пополнете со воздух и место на вода за релаксирачки ден на летното сонце. Оваа забавна, разнесени плови за лебди е добра за живот на базен или езеро. Овој плови за базени Pop Sicle е совршен за возрасни и деца. Надувување на голема вода со вода, плови за лебди за плажа, езеро, забава за пливање. Бидете хит на вашата забава во базенот со овој забавен уникатен сл за сладолед на кралот Конус, надувување на базен. 66 "x 36" за целосна релаксација. Изграден да трае со траен винил со тешка должност. Ефикасен вентил на еден начин за лесна и брза инфлација. За возраст од 14 и повеќе години.

R

Им се допаѓа и на купувачите