.

.

Пловење на базен со надувување на дневна базен, бел, за возрасни, унисекс

Пловење на базен со надувување на дневна базен, бел, за возрасни, унисекс

DEN 0.33
Износ

Пловењето на базенот за надувување на салон е идеален за топли летни денови на вода. Овој траен салон има јасен врв со дизајн на зраци од виножито. Постои воздушна перница и потпирачи за рака за максимална удобност, така што можете да легнете удобно под летото сонце. Исто така, доаѓа со држач за чаша за да ги задржите пијалоците близу. Тој е погоден за сите родови и е само за возрасни. Само опуштете се за време на вашето заслужено застој со оваа премија. Надувување на опуштениот салон базен плови, бел, за возрасни, унисекс : надувување на вода за надувување за базени, плажи и езера. Шарена конструкција на I-зраци со транспарентен врв. Поддршка на главата и потпирачи за рака за крајна удобност. Брз и лесен за надувување/дефлатирање. 1 држач за чаши за да ги држите пијалоците. Издржливи и отпорни на пункција материјали. Вклучена е лепенка за поправка. Приближна отклонета големина : 63,5 "x 32,5" (1,6 m x 83 cm). Приближна надуена големина : 63 ”L x 30” W x 23 ”H. (1,60 m x 76 cm x 54 cm). Возраст : Возрасни.

R

Им се допаѓа и на купувачите