.

.

Лаклер го надминуваше возачот на поларна мечка, 69 50

Лаклер го надминуваше возачот на поларна мечка, 69 50

DEN 0.33
Износ

Единствена линија на повеќе "пораснати " Вода спортови предмети, ладилник за засилен возач на поларна мечка значи да се релаксира забава на сонцето и на водата со пријателите и семејството. Подиганиот возач на поларна мечка, 69 "x 50" : Суперсизираниот возач на поларна мечка има материјал отпорен на материјал отпорен на пункција. 2 вградени држачи за чаши. 6 'на забава за надувување. Одлично за базенот, езерото или океанот. 2 Воздушни комори за дополнителна пловност. Направено од здрав претходно тестиран винил.

R

Им се допаѓа и на купувачите