.

.

48 Неонски портокалова вода тросед софа надувување на базен внатрешната цевка

48 Неонски портокалова вода тросед софа надувување на базен внатрешната цевка

DEN 3.33
Износ

Забавувајте се во вашиот базен со стил ова лето со оваа блескава неонска внатрешна цевка затегната цевка за удобна положба за седење Вграден држач за пијалоци и седиште за мрежи за глава создава кул површина за седење и дневна поддршка 9,6-мерач Винил Максимална тежина : 176 фунти (80 кг) Возраст : 14+ За возрасни употреба Само димензии : 48 "Материјал (и) со дијаметар : винил 48" Неонски портокал вода софа. Заштитена цевка за удобност. Вграден држач за пијалоци и потпирач за глава. Седиште на мрежа. 9.6-мерач винил.

R

Им се допаѓа и на купувачите