.

.

74 Сино мозаик надувување дуо со вода

74 Сино мозаик надувување дуо со вода

DEN 1.67
Износ

Земете пријател и стигнете до базенот со овој голем 2-члена вода за вода. Опремено со грб, овој дневник дозволува цел ден удобност. Две цврсти странични рачки ви овозможуваат безбедно да ги возите брановите! Мозаик надувување со надувување со 2 лица со вода со вода со тешки тешки пред-тестирани винил 3 воздушни комори за додадена безбедносна двојна грб, цврсти странични рачки за безбедност за поправка, вклучена максимална тежина 352 фунти Препорачана возраст : 14 и горе димензии : 74 "L x 46 " W W X 14 "D Материјал (и) : Винил сино дуо -надувување на вода.

R

Им се допаѓа и на купувачите