.

.

Пливање кошарка дополнителен голем остров базен плови

Пливање кошарка дополнителен голем остров базен плови

DEN 0.67
Износ

Ништо освен влажно! Сигурно ќе постигнете гол со овој пливање гигантски кошаркарски надувување на базенот за возење на базен, плови за базени што трае балер на нови водни нивоа на забава. Сè што сакате за кошарката и базените штотуку се комбинираат во вашето ново омилено лето сплав во базен. Со стилизирање на кошарката, овој плови е сигурен дека ќе сврти глави и ќе ги направи вашите пријатели jeубоморни. Оваа голема надуена фудбалска топка мери 60 x 60 инчи, што го прави совршен за возрасно лице (или дете) да дневна на цел ден. Изграден со тешки винил, овој лебден кошаркарски базен лесно се надува, иако моторизирана пумпа (не е вклучена) за брза инфлација. Играчки за пулпа и плови за базени се претвораат во просек на базенот во незаборавен, па дневна денес Најновиот лебди на кошарката на пливањето. Резултат со одредена релаксација на водата со овој надувување кошарка плови. Конструиран од тешки ПВЦ винил. 60 x 60-инчен надуена големина удобно сместува 1 возрасен. Омблазонирано со „Ништо освен влажно!“. Моторизирана пумпа препорачана за инфлација (не е вклучена). Боја : црвена. На возраст од 4 години и повеќе. Капацитет за тежина на корисникот : 265 фунти. Надуени димензии (L x W x H) : 60 x 60 x 8,5 инчи. Тежина : 5 килограми. Гаранција на производи : 30-дневна гаранција.

R

Им се допаѓа и на купувачите