.

.

Бествеј Езеро Ранер x4, 101 101

Бествеј Езеро Ранер x4, 101 101

DEN 1.00
Износ

Уживајте во одличен ден на вода со Realtree Max 5 Lake Runner X4. Без разлика дали сакате да возите, да се скриете или да бидете во маскирање, нема да пропуштите момент на забава со оваа цевка од четири лица. Реалниот печатење на камуфлажата Realtree маскично се меша магично во сценографијата и совршено се вклопува во вашиот активен, животен стил на отворено. Со две вградени ладилници, четири држачи за чаши, премија изработен потпирач за грб и ладно дно од мрежа, имате сè што ви треба за слика совршен ден на вода. Вклучени се и две тешки рачки и јаже со вградени громи. Bestway Lake Runner X4, 101 "X 101" : Realtree Camulckage Print. 2 вградени ладилници. 4 држачи за чаши. Премиум конструиран потпирач за грб. Кул од ладното решение. 2 рачки со тешки точки. Земете јаже со вградени во громи. Наменети за најмногу 4 патници со комбинирана тежина од 794 фунти. Приближни димензии 101 "x 101". Вклучува лепенка за поправка на тешки работи. Опсег на возраст : 18 години и повеќе.

R

Им се допаѓа и на купувачите