.

.

Bluescape сина ајкула надувување на базен за пливање базен, за деца, возраст и горе, унисекс

Bluescape сина ајкула надувување на базен за пливање базен, за деца, возраст и горе, унисекс

DEN 2.00
Износ

Подгответе експлозија на ладење под сонцето со блузкејп сина ајкула надувување на базенот за пливање. Се одликува со привлечни унисексни дизајни на сина ајкула со живописни бои, совршени за летен амбиент. Со само 1 воздушна комора, тоа е брзо и лесно се надувува. Совршено и за деца и за возрасни, оваа надуена цевка за пливање е трајно конструирана со материјали отпорни на пункција. Само пополнете ја оваа цевка за пливање со воздух, а овој сина ајкула за надувување на базенот за пливање ќе биде светла точка за забава на плажа или базен! Bluescape сина ајкула надувување на базен за пливање базен, за деца и возрасни, на возраст од 9 и нагоре, унисекс. Печатена печатена цевка за пливање за пливање за плажи, базени и езера. Мотив за ајкула што привлекува очи што се вклопува во летен амбиент. Идеално за постари деца и возрасни. Светли бои. 1 Воздушна комора за лесна инфлација/дефлација. Издржливи, материјали отпорни на пункција. Вклучена е лепенка за поправка. Приближна отклонета големина : 36 "(91 см). Приближна надуена големина : 31" x 8,5 "(79 см x 22 см). Возраст : 9+.

R

Им се допаѓа и на купувачите