.

.

Sunsplash винил сонце базен плови, сина

Sunsplash винил сонце базен плови, сина

DEN 1.00
Износ

Sunsplash Sun Lounge е одлична дневна за да го поминете вашето попладне внатре. Ова плови се обвиткува околу корисникот за дополнително ниво на удобност. Потпирачот за глава е подигната со што ова е идеален плови за да прочитате книга. Точка #449-7-1396 Совршен за лежење на жешкиот летен ден. Лесна инфлација и дефлација. 2 вградени држачи за чаши.

R

Им се допаѓа и на купувачите