.

.

Коди Белингер Лос Анџелес Доџерс 24,25 '' '35,75' 'Тим ги врамени постер за играчи

Коди Белингер Лос Анџелес Доџерс 24,25 '' '35,75' 'Тим ги врамени постер за играчи

DEN 0.67
Износ

Прославете го вашиот Лос Анџелес Доџерс со овој тим на Коди Белингер 24,25 '' x 35,75 '' Вашата гордост на Лос Анџелес Доџерс ќе биде на врвот со овој подготвен постер, потсетувајќи ги сите каде лежи вашата верност. Ставете го ова во вашата пештера на вентилаторот или просторијата за игри и ќе биде јасно дека сте вистински обожавател на Лос Анџелес Доџерс. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Официјално лиценциран. Бренд : Trends International. Мери приближно 24,25 '' x 35,75 ''. Доаѓа подготвен да виси. Печатено уметничко дело. Материјал : 100% хартија - печатење; 100% дрво - рамка. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Доаѓа подготвен да виси. Мери приближно 24,25 '' x 35,75 ''. Печатено уметничко дело. Материјал : 100% хартија - печатење; 100% дрво - рамка. Бренд : Trends International. Официјално лиценциран.

R

Им се допаѓа и на купувачите