.

.

Кригла за кафе во Балтимор Ориолес, портокалова сребрена мулти-боја

Кригла за кафе во Балтимор Ориолес, портокалова сребрена мулти-боја

DEN 0.67
Износ

Секој ќе види дека сте голем поддржувач на Балтимор Ориолес кога го користите овој 18 мл. Кригла за кафе Roadie за вашиот омилен пијалок. Ласерската графичка графика ќе ја покаже вашата loveубов кон Балтимор Ориолес во секое време со својот елегантен дизајн. Овој софтвер за пијалоци е совршен додаток во деновите на игра или секој ден. Материјал : 100% не'рѓосувачки челик. Криглата за кафе Roadie има лого на ласерско гравиран тим. Официјално лиценцирано. Увезени. Бренд : Одлични американски производи.

R

Им се допаѓа и на купувачите