.

.

- Милвоки пивари ракавица 4'x6 'килим

- Милвоки пивари ракавица 4'x6 'килим

DEN 335.84
Износ

Покажете ја гордоста на вашиот тим на голем начин! Килими со ултра плишани подрачја 4'x6 'нема да остават сомнеж за тоа за кого ќе се вкорени на ден на игра! Поддршката што не е на лизгање одржува килим. Направено од 32 унца најлон тепих, кој се чувствува одлично на нозе. Chromojet отпечатен во живописни вистински тимски бои. Чистењето е ветер, само редовно вакуум. Одлично за простории за игри и човечки пештери! Лиценцирани производи.

R

Им се допаѓа и на купувачите