.

.

Бостон црвен, па кревет во сет на торби, големина на кралицата, тимски бои, полиестер, сет

Бостон црвен, па кревет во сет на торби, големина на кралицата, тимски бои, полиестер, сет

DEN 1184.00
Износ

Сонувајте за победа на денот на играта во овој официјално лиценциран MLB Boston Red Sox Queen Bed во торба поставена од Северозападната група, ДОО. Овој утешен 78in x 86in доаѓа со еден рамен лист 81in x 96in, еден 54in x 75in вграден лист со џеб од 12in, и две перници со стандардна големина (20in x 30in). Дизајниран околу вашиот омилен тим, овој комплет за постелнина на кралицата има повторувачки принт на име на тимот и логоа на утешителот и перницата, на тимска боја. Листовите се совпаѓаат, со повторување на печатењето на тимските логоа на бела позадина. 100% полиестер. Машина за перење. 100% полиестер. 5 парчиња кревет со големина на кралица во торба. Вклучува удобност, рамен лист, вграден лист и 2 перници. Машинско миење/суво. Официјално лиценциран.

R

Им се допаѓа и на купувачите