.

.

- Кливленд Индијанци блок-c 18 x18 плочки за теписи

- Кливленд Индијанци блок-c 18 x18 плочки за теписи

DEN 3039.84
Износ

Дали сакате да ја покажете гордоста на вашиот тим на голем начин? Плочките за теписи се одлични за пештерите на човекот, просториите за игри и подрумите! Плочките се лесни за инсталирање, само користете ги лентите за лепило што се вклучени. 10 тимски плочки и 10 плочки во боја на акцент покриваат 45 Св.ф. кога се собраа. Лиценцирани производи.

R

Им се допаѓа и на купувачите