.

.

Yorkујорк Јанкис - Gerерит Кол wallиден постер со магнетна рамка, 22.375 34

Yorkујорк Јанкис - Gerерит Кол wallиден постер со магнетна рамка, 22.375 34

DEN 3.00
Износ

Овој тренд меѓународен MLB Yorkујорк Јанкис - Gerерит Кол 22 wallиден постер е дизајниран со високо квалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на сјајна хартија. Лесно закачете го овој постер со магнетната рамка за да украсите која било просторија. Трендовите меѓународни постери имаат врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендовите меѓународни постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени на хартија за постери за фото-уметност. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и појава на лагерна кожа. Лесно за склопување дизајн прави брза инсталација. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 22.375 "x 34", со рамка : 40 "x 24" x .5 ".

R

Им се допаѓа и на купувачите