.

.

Мајами Марлинс лого МЛБ Бејзбол Спорт Постер 22x34

Мајами Марлинс лого МЛБ Бејзбол Спорт Постер 22x34

DEN 4799.84
Износ

100% официјално лиценциран. Големина : 22 "x 34 " Miami Marlins Logo MLB Baseball Sports Poster 22x34 е официјално лиценциран и професионално отпечатен на хартија со висок квалитет на постери со употреба на отпорни на избледени, премиум мастила. Ова уметничко дело е лесно да се обликува и да се обеси со рамка за постери или да се стави на wallидот со кит на постер (и двете се продаваат одделно). Сосема нови бродови за постери се тркалаат во цврста картонска цевка и се поддржани од гаранција за задоволство.

R

Им се допаѓа и на купувачите