.

.

Ентони Рицо Чикаго Кобс 24,25 '' '35,75' 'Тим ги врамени постер за играчи

Ентони Рицо Чикаго Кобс 24,25 '' '35,75' 'Тим ги врамени постер за играчи

DEN 1.00
Износ

Прославете ги вашите младенчиња во Чикаго со овој тим на Ентони Рицо 24,25 '' x 35,75 '' Вашата гордост на Chicago Cubs ќе биде на врвот со овој подготвен постер, потсетувајќи ги сите каде лежи вашата верност. Ставете го ова во вашата пештера на вентилаторот или просторијата за игри и ќе биде јасно дека сте вистински обожавател на Chicago Cubs. Нашата посветеност на квалитетен производ, конкурентска цена и извонредна услуга на клиентите е клучна во позиционирањето на компанијата како најистакнат лидер во рамките на овие категории на производи. Доаѓа подготвен да виси. Печатено уметничко дело. Материјал : печатење хартија; Дрвена рамка. Бренд : Trends International. Мери приближно 24,25 '' x 35,75 ''.

R

Им се допаѓа и на купувачите