.

.

Трендови Меѓународен печатен спорт Колорадо Рокис Необрачен постер, 22,37 34,00

Трендови Меѓународен печатен спорт Колорадо Рокис Необрачен постер, 22,37 34,00

DEN 2.00
Износ

Секој има омилен филм; Телевизиска емисија; Бенд или спортски тим. Без разлика дали сакате актер; лик или пејач или играч; Нашите постери го водат гаматот - од култни класици до нови изданија; Суперхерои до Дива; мудри цртани филмови на борачи; Спортски екипи на феноми на играчи. Трендовите ги има сите нив. 22.375 "x 34"; Печатено на Premium 210 GSM Photoart Gloser Paper, официјално лиценциран постер. Висок квалитет - Кристално чиста слика. Една закачалка за постери што ви овозможува да го отворите, вметнете вашиот постер и близу да го обезбедите и виси вашиот постер., Безбедни постери или други лесни предмети на идовите.

R

Им се допаѓа и на купувачите