.

.

Оз Питсбург Пиратите Пластични сувенири чаши, 8pk

Оз Питсбург Пиратите Пластични сувенири чаши, 8pk

DEN 233.44
Износ

Покажете ја вашата страст кон вашиот тим со оваа чаша. МЛБ 20 мл Питсбург Пирати Пластични чаши за сувенири, 8pk : Официјално лиценциран со МЛБ. БПА-без. Еднократно. Безбедна машина за миење садови. Доаѓа во 8-пакет. Капацитет од 20 ул.

R

Им се допаѓа и на купувачите