.

.

Светски серија на Вашингтон Светски серија Шампиони Оз Не'рѓосувачки челик Тумблер со капак

Светски серија на Вашингтон Светски серија Шампиони Оз Не'рѓосувачки челик Тумблер со капак

DEN 319.68
Износ

Прославете ги државјаните на Вашингтон кои ја освоија Светската серија со овој 20 мл нерѓосувачки метеж со капак. Капакот-докажан, отпорен на распрскувачки и лесен затворен капак. До 24 часа мраз ладно или 8 часа цевки. Доаѓа со стандарден капак и ограничена 5-годишна гаранција. Изолација со двојни wallидови за да ги задржите топлите пијалоци топло и ладни пијалоци ладни. Премиум одделение бакар наречен 18/8 не'рѓосувачки челик. До 24 часа мраз ладно или 8 часа цевки. Ограничена 5-годишна гаранција.

R

Им се допаѓа и на купувачите