.

.

Индијци од Кливленд низ целиот Оз Тумблер со капак

Индијци од Кливленд низ целиот Оз Тумблер со капак

DEN 400.00
Износ

Денот на играта е тука, затоа поддржете го вашиот тим со овој квинтесенцијален Тумблер. Тервис Тумблерс се изолирани со двојни wallидови за да ги задржат топлите пијалоци топло, а ладни пијалоци ладни, помагајќи да се намали кондензацијата. Тие се микробранови и машини за миење садови и се вклопуваат во повеќето држачи за пијалоци. Доаѓа со стандарден капак и гаранција за живот. Изолација со двојни wallидови за да ги задржите топлите пијалоци топло и ладни пијалоци ладни. БПА бесплатно. Гаранција за живот.

R

Им се допаѓа и на купувачите