.

.

Тампа Беј Рејс 24,25 '' 35,75 '' Рамнено постер за лого

Тампа Беј Рејс 24,25 '' 35,75 '' Рамнено постер за лого

DEN 1.67
Износ

Прославете ги вашите зраци на Тампа Беј со овој 24,25 '' x 35,75 '' Рамка за лого. Вашата гордост на „Тампа Беј зраците“ ќе биде на врвот со овој подготвен постер, потсетувајќи ги сите каде лежи вашата верност. Ставете го ова во вашата пештера на вентилатори или соба за игри и ќе биде јасно дека сте вистински обожавател на Tampa Bay Rays. Нашата посветеност на квалитетен производ, конкурентска цена и извонредна услуга на клиентите е клучна во позиционирањето на компанијата како најистакнат лидер во рамките на овие категории на производи. Бренд : Trends International. Материјал : хартија. Мери приближно 35,75 '' x 24,25 ''. Печатено уметничко дело. Доаѓа подготвен да виси.

R

Им се допаѓа и на купувачите