.

.

Ривалства - Yorkујорк Јанкис против Бостон Црвен, така wallиден постер, 22.375 34 Рамка

Ривалства - Yorkујорк Јанкис против Бостон Црвен, така wallиден постер, 22.375 34 Рамка

DEN 0.67
Износ

Овој тренд на меѓународни ривали на МЛБ - Newујорк Јанкис против Бостон Ред Сокс wallид постер е дизајниран со високо квалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно обесете го овој врамен постер со приложената закачалка за пилања за да украсите која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Постерите за врамени трендови имаат премиум сатен -финиш што обезбедува динамични бои без рефлексивен сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во најразлични бои за да се надополни секој декор. Лесна и лесна за висина конструкција создава брза инсталација користејќи ја приложената закачалка за пила. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 22.375 "x 34", со рамка : 24,25 "x 35,75" x 0,75 ".

R

Им се допаѓа и на купувачите