.

.

Балтимор Ориолес 30oz. Ултра патувач за патувања

Балтимор Ориолес 30oz. Ултра патувач за патувања

DEN 574.40
Износ

Изразувајте ја својата неизбришана посветеност на Балтимор Ориолес каде и да сте со грабање на овој 30oz. Ултра патувач за патувања. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Бренд : Брендови за лого. Официјално лиценциран. Ергономски силиконски ракав. Термо-изолиран, вакуум запечатен двоен wallид. БПА без не'рѓосувачки челик. Не микробранови. Материјал : 100% тело од не'рѓосувачки челик; 100% пластичен капак без БПА. Увезени. Држи приближно. 30oz.

R

Им се допаѓа и на купувачите