.

.

Национали на Вашингтон? - Брис Харпер

Национали на Вашингтон? - Брис Харпер

DEN 783.84
Износ

Рамните постери имаат прифатлив, модерен пристап кон украсување, овозможувајќи ви лесно да ги засилите wallsидовите. Секој постер за хартија е внимателно поставен на табла за пена за да го задржи рамно и мазно, а потоа да се врати само за вас. Сребрената рамка доаѓа со закачалки за пила, така што сè што ви треба е некој празен wallиден простор. 22 x 34-инчен монтиран постер за хартија во рамките на квалитетна рамка, процесот на монтирање го придржува постерот на цврста табла со лесен поддржувач на 3/16 ", одржувајќи го вашиот постер рамна и мазна, сребрената рамка е комплетна со метални закачалки за пилани, рамката е 1-инчен Длабоките, врамени постери остануваат во добра состојба за наредните години.

R

Им се допаѓа и на купувачите