.

.

Св. Луис кардинали Сребрен Оз Ултра Тумблер

Св. Луис кардинали Сребрен Оз Ултра Тумблер

DEN 2.00
Износ

Совршено за кој било топол или ладен пијалок во движење, овие тамби за не'рѓосувачки челик се совршена ставка за задржување на температурата на која било течност. Декорирани со омилените графики и лого на вашиот тим на МЛБ, овие 20-унци се наоѓаат со вакуум изолирана конструкција и капакот на врвовите на лизгачот. MLB St. Louis Cardinals Silver 20 Oz Ultra Tumbler : Совршен за кој било пијалок во движење. Уникатен не'рѓосувачки челик Десин. Декорирани со тимска графика и лого. Вакуум се навредува. Лизгачки врв на капакот. Капацитет од 20 ул. Направено во Кина. БПА бесплатно. Индивидуални мерки на производи 3,5 "x 3,25" x 7,7 ".

R

Им се допаѓа и на купувачите