.

.

Канзас Сити Ројалс - Постер за wallидови на Салвадор Перез, 22.375 34

Канзас Сити Ројалс - Постер за wallидови на Салвадор Перез, 22.375 34

DEN 799.84
Износ

Овој тренд меѓународен МЛБ Канзас Сити Ројалс - Салвадор Перез 17 wallиден постер е дизајниран со високо квалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на сјајна хартија. Овој постер може да се користи за украсување на која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Trends International MLB Kansas City Royals-Salvador Perez 17 wallиден постер : Трендовите постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени на хартија за постер овластена за FSC. Подготвена за рамка или може да се обеси со употреба на клипови по постер, монтирања или влезови. Печатено на побарувачка со користење на најдобра технологија за печатење во класа. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 22.375 "x 34".

R

Им се допаѓа и на купувачите