.

.

Балтимор Ориолес МЛБ Сребрена столица со секундарна панел за лого

Балтимор Ориолес МЛБ Сребрена столица со секундарна панел за лого

DEN 11999.84
Износ

Дневна во вашиот Сребрен клуб на Балтимор Ориолес со секундарно лого и уживајте во навивањето на вашите Балтимор Ориолес до победа. Серијата Сребрена е совршен избор за изглед, удобност и разноврсност. Се одликува со синтетичка кожа со рамка од тврдо дрво, пролетна суспензија без сага и пена со висока еластичност. Најдобро од сите логоа за и исклучување за бесконечно прилагодување. XZIPIT патентиран заменлив систем за лого; Faux кожа, ПВЦ; Дизајн на рацете на полумесечина во стилот на полумесечина; Суспензија на без-саг и пена со висока еластичност; Ограничена гаранција за живот.

R

Им се допаѓа и на купувачите