.

.

Кентаки Вилтс Шајт Поло - Кралски

Кентаки Вилтс Шајт Поло - Кралски

DEN 272.00
Износ

Луѓето никогаш не треба да ве прашуваат кој тим го поддржувате, затоа што секогаш го објаснувате. Продолжете да се тврдите како обожавател на Кентаки Вајлдс кога ќе се лизнете на овој импресивен лента со поло. Класичната графика на Кентаки Вилтс, прикажана смело на предната страна, ќе го отежне секој да го оспори вашиот статус како крајниот обожавател! Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Материјал : 100% полиестер. Везена графика. Јака на ребра. Плакета со 3 копчиња. Сублимирана шема на ленти. Краток ракав. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. Јака без ознака. Официјално лиценциран. Увезени. Бренд : J America Sportswear.

R

Им се допаѓа и на купувачите