.

.

С. Поло Асн. Маичка маичка со маички

С. Поло Асн. Маичка маичка со маички

DEN 128.00
Износ

Чувајте го смело, класично и лесно. САД Поло Асн. Маичката со маички со маички со маички дава едноставна облека што е малку дополнително. Оваа 100% памучна маичка има дарежлива вклопување за леснотијата што ја барате во мета. Пар со некои фармерки, чиноси и патики и вашиот викенд е поставен! Моделот е приближно. 6 '1 "Носење големина М. деколте на екипажот; кратки ракави.

R

Им се допаѓа и на купувачите