.

.

Дестинација за породилно, женско фустан со каросериско фустан со кратки ракави, големини S-2XL

Дестинација за породилно, женско фустан со каросериско фустан со кратки ракави, големини S-2XL

DEN 1.00
Износ

Вашето едно и стекнато одење додека чекате да пристигне бебето. Дестинацијата за породилно, рушеното тело за тело, е криво загрозување и парче, изработено во мека и истегната ткаенина, што го прави исто толку удобно колку што е стилски. Со дизајн со краток ракав, можете да го лизнете овој фустан и да поставите блејзер или кардиган за работниот ден, а потоа пробајте го соло за спектакуларен датум ноќен изглед. Материјал : 95% рајон/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опремена; стил на каросерија. Должина : должина на коленото. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Спасени страни; мека и истегната плетена ткаенина; Прилагодливи врски на страните. Го уништи породилното тело на телото за жени од дестинација за породилно.

R

Им се допаѓа и на купувачите