.

.

24Севен комфор за облека Максински фустан без ремен

24Севен комфор за облека Максински фустан без ремен

DEN 383.84
Износ

Овој фустан без ретровизори за мајчинство е едноставно стилски со нежно расипување низ каросеријата, империја за половината, која има ефект на слабеење врз вашата силуета. Ласкаво плетирање. Оваа максична должина изгледа одлично со потпетици, станови или клинови. 24Севен комфор за облека за мајчинство Максичен фустан.

R

Им се допаѓа и на купувачите