.

.

Панталони за породилно време и време на време

Панталони за породилно време и време на време

DEN 239.04
Износ

Совршено за работа, обичен ноќен ноќ или трчање на работи за време на викендот-овие џогери на топон за мајки-да-од-од време и TRU имаат удобен, опуштен фит и полиран изглед. Дизајнирани да ја сместат вашата промена на фигурата, овие меки џогери се ваше пред и откако ќе пристигне бебето. Исклучиво на. Материјал : 89% полиестер/11% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено; Заштитена нога. Подигање : Висок пораст. Затворање : стил на влечење; Еластична лента за половината со врзана вратоврска. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Лесно чувство. Породилно џогери за жени од време и Тру.

R

Им се допаѓа и на купувачите