.

.

24-тина облека за удобност шик V-врат со долги ракави со долги ракави

24-тина облека за удобност шик V-врат со долги ракави со долги ракави

DEN 322.40
Износ

Овој породилен фустан со долги ракави удира веднаш над коленото и има класично затворање и градежништво во стилот на завиткување, В-врат и затворање на вратоврска долж половината за подобрување на женска силуета. Совршено за гостин на свадба или ноќна ноќ. V-врат. долги ракави . Стил на завиткување. Должина на коленото. Врза на половината,. фигура ласкава. удобно вклопување. материјал за истегнување. СЕКОЈДНЕВЕН . Машинско миење, ладна вода, без белило, суво рамно, ладно железо.

R

Им се допаѓа и на купувачите