.

.

24 -тина облека за удобност се расипува од рамото мајчинство макси фустан

24 -тина облека за удобност се расипува од рамото мајчинство макси фустан

DEN 255.84
Износ

Руфлата од рамото мајчинство Макси фустан совршен за оние жешки летни денови! Одликувајќи се со детални детали за рафли, деколте на рамото, страничен отвор и макси должина. 24Севечна облека за удобност се распрснува од рамената мајчинство макси фустан.

R

Им се допаѓа и на купувачите